Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczno-Artystyczna

UMOWY DWUSTRONNE

Przy poszukiwaniu uczelni partnerskich następujące kryteria są brane pod uwagę:

 • Podobieństwo oferty edukacyjne
 • Jakość edukacji
 • Infrastruktura uczelni
 • Oferta zajęć dodatkowych
 • Umiędzynarodowienie uczelni
 • Po przeanalizowaniu tych aspektów koordynatorzy programu Erasmus+ nawiązują kontakt z wybranymi uczelniami i przedstawiają ofertę WST w Katowicach.

  Jeśli obie strony są zainteresowane współpracą umowa dwustronna zostaje podpisana. Umowy zawierane są na formularzu dostępnym na stronie: www.erasmusplus.org.pl/formularze

  Zakres współpracy zostaje uzgodniony z uczelnią partnerską. Ostateczną decyzję o podpisaniu umowy dwustronnej podejmuje Rektor WST w Katowicach.

  Umowa jest podpisywana przez Rektora WST w Katowicach. Koordynatorzy programu Erasmus+ są odpowiedzialni za przestrzeganie warunków umowy z poszczególnymi uczelniami partnerskimi.

  WST w Katowicach ma podpisane umowy dwustronne z 8 uczelniami partnerskimi z Niemiec, Czech, Słowacji, Słowenii oraz Turcji.

  WST w Katowicach współpracuje z uczelniami partnerskimi w zakresie wymiany studentów (wyjazdy na studia), pracowników dydaktycznych oraz kadry administracyjnej.

  © 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 202 50 34, fax. 32 252 28 75, mail:
  Wydział Zabrze, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 27 11 327, fax. 32 32 27 13 021, mail:
  ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie