Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Kurs Archicad

Archicad - kurs podstawowy

Kurs Archicad

Skorzystaj z dofinansowania do 80% na realizację dowolnego szkolenia dla pracowników i pracodawców firm MMŚP szczegóły: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Adresaci kursu

Kurs Archicad przeznaczony jest dla przyszłych architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu, urbanistów i wszystkich innych projektantów pracujących zarówno indywidualnie, jak i w zespołach.

Cel kursu

Celem kursu jest nauczenie samodzielnej pracy z programem ArchiCAD. Po ukończeniu kursu Kursant powinien samodzielnie stworzyć dokumentację projektową oraz trójwymiarowy model projektowanego obiektu.

Prowadzący

Prowadzącym zajęcia będzie dr inż. arch. Barbara Urbanowicz doświadczony architekt i projektant wnętrz, pracownik dydaktyczny Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Główny projektant i właścicielka Urbanowicz Studio Architektury. Doświadczenie zdobyła dzięki wieloletniej współpracy ze znanymi biurami architektonicznymi, natomiast tytuł doktora nauk technicznych z wyróżnieniem uzyskała na podstawie rozprawy doktorskiej pt.” Biura nauczycieli akademickich – światowe trendy i poziom ich akceptacji w polskich uczelniach wyższych na wybranych przykładach”.

Tematyka Zajęć

Program archiCAD® pomaga osobom przygotowującym projekty architektoniczne, budowlane oraz osobom zajmującym się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Automatyzacja wielu funkcji sprawia, że większość pracy nad projektem wykonuje za nas sam program. Zaletą może być także fakt, że od samego początku tworzony jest trójwymiarowy obraz projektowanego przez nas obiektu. W ramach kursu zostaną zrealizowane między innymi zagadnienia z zakresu: podstawowego wprowadzenia i omówienia charakterystyki programu, narzędzi do rysowania płaskiego; narzędzi konstruowania przestrzennego; reprezentacji modelu 2D i opisywania projektu; drukowania projektu.

Rejestracja prowadzona jest on line. Po zebraniu grupy przedstawiciel Uczelni kontaktuje się w sprawie dopełnienia formalności związanych z zapisaniem się na kurs. Potwierdzeniem zapisu będzie wpłata zaliczki 100 zł. na rachunek bankowy. W tytule proszę podać imię i nazwisko i nazwę kursu. Konto uczelni: ING Bank Śląski 87 1050 1214 1000 0022 8423 0881 Pozostałą kwotę pomniejszoną o zaliczkę przyjmujemy na pierwszych zajęciach lub przelewem.

Zapisy ON-LINE lub osobiście w siedzibie WST: Katowice, Rolna 43.

powrót

kierunek
Archicad - kurs podstawowy

rodzaj:
kurs

czas trwania:
30 godzin

koszt szkolenia:
1000 zł

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie