Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Kurs HIFU

High Intensity Focused Ultrasound (HIFU)

Kurs HIFU

Skorzystaj z dofinansowania do 80% na realizację dowolnego szkolenia dla pracowników i pracodawców firm MMŚP szczegóły: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Cel szkolenia

Celem szkolenie jest nabycie przez uczestnika szerokiej wiedzy na temat zabiegu HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), nabędzie wiedzę z zakresu anatomii, niezbędną do bezpiecznego przeprowadzenia zabiegów oraz parametrów zabiegowych. Uczestnik nabędzie umiejętność rozrysowywania obszarów zabiegowych oraz wykluczone z zabiegu z uwzględnieniem wiedzy z zakresu anatomii. Nabędzie kompetencje do samodzielnego wykonywania zabiegu z wykorzystaniem technologii HIFU z zachowaniem prawidłowej systematyki zabiegowej, uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Adresaci szkolenia

Szkolenia adresowane są do osób z wykształceniem medycznym bądź kosmetycznym chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z dziedziny nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Program szkolenia

  • Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała
  • Efekty użycia różnych głowic – głębokość oddziaływania
  • Efekty uzyskane po zabiegu
  • Obszary zabiegowe – techniki wykonywania zabiegów w zależności od obszaru
  • Praktyka – wykonanie zabiegu

Zajęcia

Zajęcia mają formę warsztatową. Szkolenie jest elastyczne, dostosowane do potrzeb uczestników, tak aby każdy z nich odniósł jak największe korzyści.

Rejestracja prowadzona jest on line. Po zebraniu grupy przedstawiciel Uczelni kontaktuje się w sprawie dopełnienia formalności związanych z zapisaniem się na kurs. Potwierdzeniem zapisu będzie wpłata zaliczki 100 zł. na rachunek bankowy. W tytule proszę podać imię i nazwisko i nazwę kursu. Konto uczelni: ING Bank Śląski 87 1050 1214 1000 0022 8423 0881 Pozostałą kwotę pomniejszoną o zaliczkę przyjmujemy na pierwszych zajęciach lub przelewem.

Rejestracja odbywa się ON-LINE natomiast zapisy osobiście w siedzibie WST: Katowice, Rolna 43.

powrót

kierunek
High Intensity Focused Ultrasound (HIFU)

rodzaj:
kurs

czas trwania:
8 godzin

koszt szkolenia:
3800 zł

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie