Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Bezpłatna konferencja „Rewitalizacja i adaptacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych do nowych funkcji na przykładzie procesów rewitalizacji w śląskim wydaniu”,

Bezpłatna konferencja „Rewitalizacja i adaptacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych do nowych funkcji na przykładzie procesów rewitalizacji w śląskim wydaniu”,

Zapraszamy na bezpłatną konferencję „Rewitalizacja i adaptacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych do nowych funkcji na przykładzie procesów rewitalizacji w śląskim wydaniu”, która odbędzie się 12 czerwca 2019 w Katowicach (Hotel Novotel Centrum Katowice****, Al. Roździeńskiego 16 w godz. 09.00-14.00).

Szczególnie polecamy wykłady gości specjalnych konferencji Architekta mgr inż. arch. Tomasza Mikołaja Koniora "Zmiana czy wymiana? O poszukiwaniu wartości w architekturze", a także Śląskiej Miejskiej Konserwator Zabytków Pani  mgr inż. arch. Ewy Pokorskiej-Ożóg i Eksperta Europejskiego Komitetu Normalizacyjnego CEN TC 191/WG5 ds. Stałych Urządzeń Gaśniczych, systemów tryskaczowych Pana Nikona Gawryluka. Wiodące Panele konferencji: „Sztuka rewitalizacji, od pomysłu do realizacji - dobre praktyki inżynierskie”, a także „Nowe technologie w procesie rewitalizacji – stare budynki, nowe funkcje”
Konferencję polecamy szczególnie studentom i pracownikom Wydziału Architektury i Budownictwa, na których oprócz sporej dawki wiedzy czekać będą materiały konferencyjne, dostęp do wybranych prezentacji a także możliwość konsultacji i dyskusji z zaproszonymi Prelegentami i znakomitościami w temacie architektury i zachodzących procesów rewitalizacyjnych nie tylko na Śląsku, ale również w Łodzi czy Krakowie.
Jeśli interesują Cię procesy rewitalizacji zachodzące w Twoim regionie, masz do czynienia z obiektami zabytkowymi, poprzemysłowymi lub już przekształconymi na obiekty użyteczności publicznej - to przyjdź na konferencję. Jedyna taka okazja aby "dotknąć" rewitalizacji i dowiedzieć się na jakie problemy można się natknąć na etapie formalnym, projektowym, jak i w fazie wykonawstwa i nadzoru nad realizacją takich inwestycji. Na co zwracać uwagę, czego unikać? Jakie rozwiązania się sprawdziły, a jakie nie? Jak w tym procesie postrzegają swoją rolę architekci, projektanci, deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy.

 

więcej informacji znajdziesz tutaj

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie