Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczno-Artystyczna

PROMOCJA "KORZYSTNIE NA START"

PROMOCJA KORZYSTNIE NA START

Zapraszamy do zapisywania się na I rok studiów licencjackich, inżynierskich oraz jednolitych magisterskich.
 
Oferujemy  studia dzienne oraz zaoczne, na kierunkach:
 
Architektura Wnętrz, Architektura, Budownictwo, Gospodarka Przestrzenna, Grafika, Informatyka, Mechatronika oraz Wzornictwo (projektowanie mody).
 
Zapraszamy do skorzystania z promocji:
„KORZYSTNIE NA START”  dzięki której każda osoba, która zapisze się na I rok studiów i złoży dokumenty w wyznaczonym terminie może zaoszczędzić do 900 zł.
 
UWAGA!
Oferta skierowana jest do wszystkich zapisujących się na dowolny kierunek studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, którzy w terminie 04.05.2017 – 31.05.2017  złożą dokumenty w Dziale Rekrutacji / Dziekanacie.


REGULAMIN PROMOCJI „KORZYSTNIE NA START” W WYŻSZEJ SZKOLE TECHNICZNEJ W KATOWICACH.
 

Czas trwania 04.05.2017 – 31.05.2017 r.
 
1. Promocja „KORZYSTNIE NA START” dotyczy tych osób, które ubiegają się o przyjęcie na pierwszy rok studiów (licencjackich, inżynierskich bądź jednolitych magisterskich) i obejmuje skorzystanie z promocji do 900 zł (w opłacie wpisowej oraz opłacie czesnego w semestrze pierwszym). 
a. W okresie promocji opłata wpisowa wynosi 1 zł na każdym kierunku studiów.
b. Objęta promocją obniżka czesnego wynosi 201 zł w semestrze pierwszym dla kierunków: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, informatyka.
c. Objęta promocją obniżka czesnego wynosi 401 zł w semestrze pierwszym dla kierunków: architektura, architektura wnętrz, grafika, wzornictwo.
 
2. W przypadku regulowania czesnego w ratach, promocja o której mowa w pkt 1b i 1c dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów.
 
3. Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie objętym okresem promocji, czyli 04.05.2017 r. – 31.05.2017 r.
 
4. Promocja  skierowana  jest  również  do  tegorocznych  maturzystów,  którzy  nie  otrzymali  jeszcze świadectwa maturalnego i zamierzają studiować w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
 
Osoby te zobowiązane są złożyć wszystkie dokumenty rekrutacyjne, za wyjątkiem świadectwa dojrzałości dołączając oświadczenie o zobowiązaniu dostarczenia brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie.
 
5. Promocja „KORZYSTNIE NA START” obejmuje osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które posiadały już status studenta WST.
 
6. Promocja „KORZYSTNIE NA START” nie dotyczy studiów drugiego stopnia oraz podyplomowych i nie łączy się z innymi promocjami.
 
 

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 202 50 34, fax. 32 252 28 75, mail:
Wydział Zabrze, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 27 11 327, fax. 32 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie