Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

TARGI DOM I OTOCZENIE 09-10.04.2016 Budownictwo, Instalacje, Wnętrza w KATOWICACH

TARGI DOM I OTOCZENIE 09-10.04.2016 Budownictwo, Instalacje, Wnętrza  w KATOWICACH


Honorowy Patronat nad targami objął Prezydent Miasta Katowice, Rektor Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz Śląski
Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego.
 
 
Gościem specjalnym targów będzie Katarzyna Dowbor.
 
 
PROMOCJA-TARGI zaprasza do odwiedzenia swoich targów DOM I OTOCZENIE, które odbędą się w dniach 09-10.04.2016 w Katowicach. Impreza skierowana jest głównie do mieszkańców województwa Śląskiego, zwłaszcza do tych, którzy są w trakcie budowy, remontu czy też urządzania swojego mieszkania. 
 
 
Targi odbędą się w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Hala zamieni swoje wnętrze na wystawowy charakter gdzie swoją ofertę przedstawi kilkadziesiąt firm. Na targach wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu  wykorzystania materiałów budowlanych, instalacyjnych czy też wyposażenia wnętrz. 
 
 
Podczas dwóch dni targowych przedstawiciele firm służyć będą fachowym doradztwem, pomocą oraz udzielą wyczerpujących informacji na temat oferowanych produktów.
 
 
To właśnie dzięki targom  zwiedzający będą mogli porównać produkty, ceny a także zamówić towar wg ofert dostępnych tylko podczas targów.
 
 
W trakcie imprezy na zwiedzających jak i wystawców czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi konkurs organizowany przez firmę Euretech: ZABIERZ SWÓJ SMARTFON NA TARGI, gdzie do wygrania jest pobyt w hotelu Gołębiewski.  
 
 
Ponadto; konkursy dla wystawców jak i zwiedzających, szkolenie „jak skutecznie wykorzystać media społecznościowe, do pozyskiwania nowych klientów w branży budowlanej i wnętrzarskiej”, prelekcje, bezpłatne porady studentów z wydziału architektury WST w Katowicach, Planeta Robotów, Akademia Budowania Klockami Lego, Sala Zabaw Kraina Czarów dla najmłodszych.
 
 
Zapraszamy do odwiedzenia targów.
TARGI  „DOM I OTOCZENIE” 
W KATOWICACH  09-10.04.2016

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie