Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

TECHNICZNO - ARTYSTYCZNY DZIEŃ OTWARTY WST już 21 czerwca 2016

TECHNICZNO - ARTYSTYCZNY DZIEŃ OTWARTY WST już 21 czerwca 2016

TECHNICZNO - ARTYSTYCZNY DZIEŃ OTWARTY, to ostatni dzwonek do skorzystania ze specjalnej promocji "Studia 500+" , dzięki której możecie Państwo zaoszczędzić nawet do 900 zł! 

Podczas Dnia Otwartego, wszyskie osoby będą mogły wcielić się w rolę Studenta Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach i na własnej skórze poczuć , jak wyglądają nasze wykłady i zajęcia. Dodatkowo,  osoby odwiedzające WST będą mogły wraz z przedstawicielami Samorządu Studenckiego zwiedzić Uczelnię i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące studiowania.

Warsztaty, które przygotowaliśmy wspólnie z Wykładowcami oraz Studentami WST będą nie tylko formą nauki i przedstawienia odbywających się u nas zajęć,  ale również świetną zabawą.
Każdy z uczestników będzie mógł przygotować wyjątkowy prezent dla najbliższej osoby (WST zapewnia materiały na warsztaty), bądź zmienić swoje stare i niechciane rzeczy w nowy i dizajnerski strój (uczestnik musi przynieść własne ubranie i zdecydować się na jego przerobienie - pozostałe materiały zapewni WST).

Wszystkie warsztaty i zajęcia są BEZPŁATNE.

ZAPISY ORAZ HARMONOGRAM W LINKU PONIŻEJ

więcej informacji znajdziesz tutaj

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie