Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Zapraszamy na wykład gościnny pani dr inż. architekt Orestry Remeshylo - Rybchynskiej

Zapraszamy na wykład gościnny pani dr inż. architekt Orestry Remeshylo - Rybchynskiej

Studentów i wykładowców architektury, budownictwa oraz wszystkich zainteresowanych tematem współczesnej architektury na Ukrainie zapraszamy na wykład gościnny dr inż. architekt Orestry Remeshylo - Rybchynskiej.
Pani Orestra jest absolwentką Politechniki Lwowskiej i długoletnim pracownikiem naukowo - dydaktycznym na Wydziale Architektury
Przez wiele lat zajmowała się zagadnieniem wpływu środowiska architektonicznego na kształcenie osoby człowieka.  Na Ukrainie  jest znaną badaczką zabytków w Podhorcach.
Uczestniczyła w licznych badaniach naukowych i wykładach m.in.  w Wiedniu ( TU Vienna), w Warszawie ( Politechnika), Lisbon ((Portugalia).
Obecnie jej tematem badań jest problem rewaloryzacji zespołów architektonicznychWykład odbędzie się w dniu 8 czerwca 2017 r o godz. 10.30 w Auli B200 Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.
 

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie