Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Studia podyplomowe Programowanie sterowników przemysłowych Śląsk Katowice

Programowanie sterowników przemysłowych - NOWOŚĆ

Studia podyplomowe Programowanie sterowników przemysłowych Śląsk Katowice

CEL STUDIÓW

Celem studiów jest poszerzenie wiedzy potrzebnej do efektywnego projektowania prostych i złożonych układów automatyki a także nabycie umiejętności wykorzystania sterowników przemysłowych w praktyce.

ADRESACI STUDIÓW

Studia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem prostych i złożonych układów automatyki, dla kadry inżynierskiej zajmującej się wykorzystaniem sterowników przemysłowych w praktyce oraz dla osób które chcą uzyskać wiedzę z zakresu w współczesnych metod i technik programistycznych z wykorzystaniem nowoczesnych sterowników przemysłowych.

PO UKOŃCZENIU STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Po ukończeniu studiów absolwent jest bardzo dobrze przygotowany do podjęcia pracy w zawodzie automatyka/mechatronika lub pokrewnych. Jego szeroka wiedza a przede wszystkim nabyte umiejętności praktyczne mogą być pomocne w projektowaniu, implementacji, jak również eksploatacji prostych i złożonych systemów sterowania. Jest to związane z wspólną cechą wszystkich, współczesnych maszyn i urządzeń technicznych, którą jest wysoki stopień automatyzacji umożliwiający uzyskanie dużej dokładności i powtarzalności produkcji. Finalnie, absolwent jest specjalistą, którego wiedza i umiejętności pozwalają na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu sterowania procesami i ich wizualizacji.

CZAS TRWANIA

1 rok - 2 semestry (210 godz.)

kierunek
Programowanie sterowników przemysłowych

rodzaj studiów
studia podyplomowe

tryb studiów
studia niestacjonarne

czas trwania:
1 rok (2 semestry)

czesne za semestr:
2.700 zł (3 raty x 940zł)

WARUNKI REKRUTACJI

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie