Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Studia podyplomowe Projektowanie i stylizacja ubioru, woj. Śląskie, Katowice

Projektowanie i stylizacja ubioru

CEL STUDIÓW

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom niezbędnej i profesjonalnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu realizacji własnych projektów i metod projektowania. W trakcie studiów słuchacze rozwijają swoje umiejętności projektowania, rysunku, fotografii, jak też projektowania i wytwarzania akcesoriów oraz obuwia w oparciu o klasyczne i najnowsze technologie.

ADRESACI STUDIÓW

Studia adresowane są do absolwentów dowolnych studiów wyższych, do osób kreatywnych, z wyobraźnią, posiadających uzdolnienia artystyczne, pasjonujących się stylizacją, projektowaniem ubiorów oraz zamierzających rozszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie nowoczesnego wytwarzania ubiorów. Odbiorcą studiów są osoby zawodowo związane z branżą mody, pragnące zmienić swój status, poszerzyć wiedzę i podnieść kwalifikacje, a także osoby, które planują związać swoją przyszłość zawodową z modą, z pracą projektanta odzieży bądź profesjonalnego stylisty.

Po ukończeniu studiów podyplomowych

Absolwent będzie przygotowany do pracy m.in. w charakterze stylisty i projektanta mody – odzieży oraz jej elementów, dziennikarza modowego, krytyka mody, managera i koordynatora kolekcji.

CZAS TRWANIA

1 rok - 2 semestry (210 godz.)

kierunek
Projektowanie i stylizacja ubioru

rodzaj studiów
studia podyplomowe

tryb studiów
studia niestacjonarne

czas trwania:
1 rok (2 semestry)

czesne za semestr:
2.500 zł (3 raty x 870 zł)

WARUNKI REKRUTACJI

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie