Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Studia podyplomowe usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne

Studia podyplomowe usługi detektywistyczne

Skorzystaj z dofinansowania do 80% na realizację dowolnego szkolenia dla pracowników i pracodawców firm MMŚP szczegóły: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Cel studiów

Studia przygotowują słuchaczy do pracy w zawodzie detektywa i uzyskania niezbędnej wiedzy na licencję detektywa. W każdym funkcjonującym obecnie społeczeństwie, jak pokazuje rzeczywistość, usługi detektywistyczne okazują się niezbędne, w celu uzyskiwania wartościowych informacji. W odniesieniu do absolwentów uczelni możemy założyć, że jest to możliwość zdobycia dodatkowego atrakcyjnego zawodu. Natomiast dla osób potrzebujących tego typu usług - możliwość rozwiązania zgodnie z prawem problemów, kiedy zawodzą inne dotychczas stosowane sposoby.

Adresaci studiów

Studia kierowane do osób rozważających wykonywanie zawodu detektywa oraz zainteresowanych pracą w Policji (wydziały dochodzeniowo-śledcze, wydziały techniki operacyjnej). Do udziału w studiach zapraszamy także wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką pracy detektywa.

Po ukończeniu studiów podyplomowych

Absolwenci są przygotowani do świadczenia usług detektywistycznych w ramach zatrudnienia w rozwiniętych już agencjach i biurach detektywistycznych a także będą przygotowani do prowadzenia własnej działalności detektywistycznej zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie o usługach detektywistycznych.

CZAS TRWANIA

1 rok - 2 semestry (210 godz.)

Rejestracja prowadzona jest on line. Po zebraniu grupy przedstawiciel Uczelni kontaktuje się w sprawie dopełnienia formalności związanych z zapisaniem się na kurs.

Rejestracja odbywa się ON-LINE natomiast zapisy osobiście w siedzibie WST: Katowice, Rolna 43.

kierunek
Usługi detektywistyczne

rodzaj studiów
studia podyplomowe

tryb studiów
studia niestacjonarne

czas trwania:
1 rok (2 semestry)

czesne za semestr:
1900 zł (3 raty x 680 zł)

WARUNKI REKRUTACJI

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie