Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczno-Artystyczna

Zapisy Online

studia podyplomowe/kursy:

imię :

nazwisko :

tel. :

e-mail :

Miejscowość zapisu na studia podyplomowe/kurs:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z zapisaniem się studia/kursy do Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania oraz wyłonienia zwycięzcy. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach z siedzibą przy ul. Rolnej 43, 40-555 Katowice.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email oraz numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach z siedzibą przy ul. Rolnej 43, 40-555 Katowice.

Skad Pan/Pani dowiedział/a się o ofercie studiów(UWAGA: wypełnienie online formularza rekrutacyjnego nie jest równoznaczne z zapisaniem się na studia)

Informacji na temat uruchomienia studiów podyplomowych należy się spodziewać w okolicach miesiąca września.

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 202 50 34, fax. 32 252 28 75, mail:
Wydział Zabrze, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 27 11 327, fax. 32 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie