Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

FINISAŻ WYSTAWY MARKA GACHOWSKIEGO - ARKUS BPD

FINISAŻ WYSTAWY MARKA GACHOWSKIEGO - ARKUS BPD

Zapraszamy na finisaż wystawy prezentującej twórczość projektową dr inż. arch. Marka Gachowskiego - pedagoga Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, który odbędzie się 17 września /w czwartek/ 2015 r. o godz. 12.00 w Galerii WST - Pierwsze Piętro przy ul. Rolnej 43 w Katowicach.

Biuro Projektowo-Doradcze ARKUS założone przez Marka Gachowskiego w roku 1996 zajmuje się projektami architektonicznymi i urbanistycznymi,a jego specjalnością są duże obiekty handlowo-usługowo-rozrywkowe. W ostatnich latach prace biura skupiają się głównie na projektowaniu obiektów w centrach miast. Do głównych realizacji biura należą: Galeria Nowy Rynek w Jeleniej Górze, Trzy Korony w Nowym Sączu, Agora w Bytomiu, Centrum Handlowe Forum w Gliwicach, Galeria Dębicka w Dębicy, Galeria Rondo w Bochni, Ogrody Bielsko Biała. Ostatnio w portfolio Biura Arkus pojawiły się obiekty mieszkaniowe, także głównie w centrach miast.

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie