AKADEMIA ŚLĄSKA

dawniej Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Prodziekan ds. Nauki WABISS - dr inż. arch. Bartłomiej Buława, bierze udział w międzynarodowej konferencji Digital Landscape Architecture Conference DLA 2024

Prodziekan ds. Nauki WABISS - dr inż. arch. Bartłomiej Buława, bierze udział w międzynarodowej konferencji Digital Landscape Architecture Conference DLA 2024

Z radością informujemy, że dr inż. arch. Bartłomiej Buława, Prodziekan ds. Nauki WABISS, bierze udział w międzynarodowej konferencji Digital Landscape Architecture Conference DLA 2024, która odbywa się w Wiedniu! 

Konferencja ta jest cyklicznym wydarzeniem, które skupia naukowców z całego świata, stanowiąc doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat najnowszych trendów w architekturze krajobrazu.
Jako że na naszym Wydziale prowadzimy badania dotyczące krajobrazu, udział w tej konferencji jest dla nas bardzo istotny. Pozwala nam to skonfrontować stan naszych badań z ogólnoświatowymi trendami oraz czerpać inspirację do dalszej pracy.

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, AKADEMIA ŚLĄSKA, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie