Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Promocja na start

Promocja na start

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2015/16 rozpoczęta. Zapisz się już dziś. Skorzystaj z promocji. Możesz zyskać do 999 zł.

 Regulamin "Promocji na Start"

1. „Promocja na start” dotyczy tych osób, które ubiegają się o przyjęcie na pierwszy rok studiów (licencjackich, inżynierskich bądź jednolitych magisterskich) i obejmuje skorzystanie z promocji w opłacie wpisowej oraz obniżki czesnego w semestrze pierwszym.

a. W okresie promocji opłata wpisowa wynosi 1 zł dla każdego kierunku studiów.

b. Objęta promocją obniżka czesnego wynosi 300 zł w semestrze pierwszym dla kierunków: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika

c. Objęta promocją obniża czesnego wynosi 500 zł w semestrze pierwszym dla kierunków: architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, wzornictwo, grafika, reżyseria, realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia.

2. W przypadku płatności czesnego w ratach promocja o której mowa w pkt 1b i 1c dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów.

3. Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie 14.05.2015 – 15.06.2015

4. Promocja skierowana jest również do tegorocznych absolwentów, którzy mogą zapisać się na studia, składając stosowne oświadczenie o dostarczeniu brakujących dokumentów w określonym terminie.

5. „Promocja na start” obejmuje osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów I stopnia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które miały już status studenta WST.

6. Decyzją Władz Uczelni termin promocji może zostać wydłużony.

Regulamin do pobrania

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie