Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Studia podyplomowe Inwestycje i instalacje fotowoltaiczne - teoria i praktyka PV, woj. Śląskie, Katowice

Inwestycje i instalacje fotowoltaiczne - teoria i praktyka PV

Studia podyplomowe Inwestycje i instalacje fotowoltaiczne - teoria i praktyka PV, woj. Śląskie, Katowice

CEL STUDIÓW

Celem studiów jest przekazanie uczestnikom studiów profesjonalnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu projektowania systemów fotowoltaicznych oraz efektywnego wykorzystania energii w przedsiębiorstwie. Tematyka zajęć koncentruje się na integracji elementów systemu PV, także integracji z formą architektoniczną, oraz na optymalizacji inwestycji w zmiennych warunkach techniczno-ekonomicznych.

ADRESACI STUDIÓW

Propozycja studiów skierowana jest do absolwentów studiów wyższych z tytułem inżyniera, licencjata lub magistra, w szczególności do inwestorów, zarządzających nieruchomościami, projektantów i architektów oraz instalatorów systemów fotowoltaicznych, których celem jest dalszy rozwój zawodowy.

Po ukończeniu studiów podyplomowych

Absolwenci posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności praktycznych w zakresie zarządzania i realizacji instalacji fotowoltaicznych - od podstawowych aspektów technologicznych, przez organizacyjne (zarządzanie projektem, ryzykiem, finansami) i prawne, do poprawnej analizy rentowności i opracowania projektu inwestycyjnego w dynamicznie zmieniających się uwarunkowaniach.

CZAS TRWANIA

1 rok - 2 semestry (210 godz.)

kierunek
Inwestycje i instalacje fotowoltaiczne - teoria i praktyka PV

rodzaj studiów
studia podyplomowe

tryb studiów
studia niestacjonarne

czas trwania:
1 rok (2 semestry)

czesne za semestr:
3.000 zł (3 raty x 1.050 zł)

WARUNKI REKRUTACJI

rekrutacja online

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie