Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

studia podyplomowe szkoła rzeczników prasowych pracowników PR śląsk katowice

Profesjonalna szkoła rzeczników prasowych i pracowników PR

CEL STUDIÓW

Celem studiów jest utrwalenie i pogłębienie dotychczasowej wiedzy oraz przygotowanie do pracy w zawodzie rzecznika prasowego i pracownika PR jednostek o najwyższych kompetencjach. Stworzenie zawodowców całkowicie świadomych narzędzi, jakimi są ich umysł i ciało.

Adresaci studiów

Absolwenci będą charakteryzować się umiejętnością właściwego mówienia, prezentacji, zachowania, co jest niezbędne w relacjach między firmowych i międzyludzkich. Będą potrafili komunikować się w sposób najprostszy i najjaśniejszy, a od przejrzystości i jakości komunikacji zależy każdy sukces. Poszerzenie wiedzy psychologicznej da im do ręki narzędzie najskuteczniejszego działania. Ćwiczenia z kamerą pozwolą przygotować się do realnych wystąpień medialnych, eliminując w dużym stopniu stres. Profesjonalna Szkoła Rzeczników Prasowych i Pracowników PR wzmocni kompetencje, uważność i pozwoli na w pełni świadome korzystanie z wiedzy i narzędzi.

CZAS TRWANIA

1 rok - 2 semestry (210 godz.)

kierunek
Profesjonalna szkoła rzeczników prasowych i pracowników PR

rodzaj studiów
studia podyplomowe

tryb studiów
studia niestacjonarne

czas trwania:
1 rok (2 semestry)

czesne za semestr:
1.900 zł raty (3 x 680 zł)

WARUNKI REKRUTACJI

rekrutacja online

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie