Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

OSTATNIE DNI PROMOCJI „KORZYSTNIE NA START”

OSTATNIE DNI PROMOCJI „KORZYSTNIE NA START”

OSTATNIE DNI PROMOCJI KORZYSTNIE NA START.

Tylko do soboty 6 kwietnia 2019 r. można zyskać do 900 zł zapisując się na wybrany kierunek studiów.
W ramach promocji oferujemy zniżki na studia oraz w opłacie wpisowej.

* Promocja dotyczy tylko wybranych kierunków.

 

REGULAMIN PROMOCJI KORZYSTNIE NA START

 
§ 1

Promocja KORZYSTNIE NA START skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia w roku akademickim 2019/2020 ) i obejmuje skorzystanie z rabatu do 900 zł (w opłacie wpisowej/rekrutacyjnej oraz opłacie czesnego w semestrze pierwszym):

1.      OPŁATA WPISOWA:

  • architektura, architektura wnętrz: podstawowa opłata wpisowa, która wynosi 500 zł w okresie promocji „KORZYSTNIE NA START”, będzie wynosiła 1 zł.
  • budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, wzornictwo, grafika oraz informatyka: podstawowa opłata wpisowa, która wynosi 150 zł w okresie promocji „KORZYSTNIE NA START”, będzie wynosiła 1 zł.
  • pielęgniarstwo: podstawowa opłata wpisowa wynosi 500 zł w okresie promocji „KORZYSTNIE NA START”, będzie wynosiła 1 zł.

     

2.      OPŁATA ZA STUDIA:

  • budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, informatyka: objęta promocją obniżka czesnego wynosi 201 zł w semestrze pierwszym.
  •  architektura, architektura wnętrz, grafika, wzornictwo: objęta promocją obniżka czesnego wynosi 401 zł w semestrze pierwszym.
  • pielęgniarstwo: objęta promocją obniżka czesnego wynosi 201 zł w semestrze pierwszym
  

W przypadku regulowania czesnego w ratach, promocja o której mowa dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów.

§ 2

Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie 07.03.2019 – 06.04.2019

§ 3

Promocja skierowana jest również do tegorocznych maturzystów, którzy nie otrzymali jeszcze świadectwa maturalnego a chcą zapisać się na studia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Osoby te zobowiązane są złożyć wszystkie dokumenty za wyjątkiem świadectwa dojrzałości wraz z oświadczeniem o dostarczeniu brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie.

§ 4

Promocja „KORZYSTNIE NA START” skierowana jest do osób rekrutujących się na pierwszy rok studiów: pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które miały już status studenta WST.

§ 5

Promocja nie dotyczy studiów drugiego stopnia i studiów podyplomowych oraz nie łączy się z pozostałymi promocjami Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

§ 6

Decyzją Władz Uczelni termin promocji może ulec zmianie, zostać wydłużony lub przedterminowo zakończony.
 

 

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie