Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Akademia Dziecięco-Młodzieżowa

Zapraszamy do zapisywania dzieci na zajęcia organizowane w ramach Akademii Dziecięco - Młodzieżowej. Proszę o wypełnienie Formularza rekrutacyjnego i zapoznanie się z regulaminem. Po zakwalifikowaniu dziecka do projektu każdy rodzic otrzyma informację drogą e-mailową.

Link do formularzaInformacje o projekcie

Projekt „Akademia Dziecięco – Młodzieżowa” skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat zamieszkałych w Zabrzu. Naszym celem jest zaspokajanie ciekawości poznawczej, zainteresowań naukowych oraz rozwijanie pasji i talentów dzieci i młodzieży, a także zachęcenie do poznania świata i różnych dziedzin nauki.

Podczas naszych zajęć wprowadzamy naszych studentów w świat nauk ścisłych i artystycznych, w atrakcyjnej formie i bez szkolnego przymusu, uczymy kreatywności, logicznego myślenia, podnosimy kompetencje językowe, a młodzieży pomagamy przygotować się do egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego.

Zajęcia odbywają się na Wydziale Nauk Medycznych im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu i są prowadzone przez nauczycieli dydaktycznych, ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin. Dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach prowadzonych w akademickich aulach, pracowniach i laboratoriach, dzięki czemu mogą poczuć się jak prawdziwi studenci.

Zajęcia odbywać się będą od września 2022 r. do stycznia 2023 r., w soboty, w trzech grupach wiekowych:

Grupa S (7 – 10 lat) Gr 1 i Gr 2 - Warsztaty zakresu umiejętności technicznych (warsztaty robotyczno - informatyczne); Gr 1 i Gr 2 - Warsztaty zakresu umiejętności humanistycznych (warsztaty artystyczne, warsztaty z języka angielskiego).

Grupa S (7 – 10 lat) Gr 1 i Gr 2 - Warsztaty zakresu umiejętności technicznych (warsztaty robotyczno - informatyczne); Gr 1 i Gr 2 - Warsztaty zakresu umiejętności humanistycznych (warsztaty artystyczne, warsztaty z języka angielskiego).

Grupa L (15 -17 lat) Gr 1 - Warsztaty zakresu umiejętności ścisłych (warsztaty matematyczne, warsztaty biologiczno - chemiczne); Gr 2 - Warsztaty z zakresu umiejętności humanistycznych (warsztaty artystyczne, warsztaty z języka angielskiego, warsztaty z języka polskiego.

W trakcie ferii zimowych uczestnicy projektu wezmą udział w obozie zimowym całkowicie bezpłatnym dla uczestników naszej Akademii Dziecięco - Młodzieżowej.Nasza Akademia gwarantuje:

• wspaniałą atmosferę;

• naukę przez zabawę;

• kreatywne warsztaty;

• przygotowanie do matury.UMOWA kursyRegulamin

UMOWA kursyInformacje o przetwarzaniu danych osobowych

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie