Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

ZAPROSZENIE NA WYKŁAD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Katedra Mechatroniki zaprasza studentów i pracowników WST w dn. 4 listopada 2017 r. (sobota) o godz. 08 00 do sali B/400 na wykład otwarty w ramach programu ERASMUS+: "Blockheizkraftwerke czyli zespolone wytwarzanie energii elektrycznej z ciepłem dla zastosowań zdecentralizowanych, bazujące na zgazowaniu biomasy (drewna)."

Wykład wygłosi w języku polskim prof. Robert Mnich z Technische Hochschule Deggendorf, Niemcy

Wykład kierowany jest nie tylko dla kierunku mechatronika, ale także powinien zainteresować studentów z kierunków budownictwo i architektura.
Omawiana będzie nieznana u nas technologia wytwarzania energii elektrycznej i ciepła, która jest szczególnie przydatna na terenach gdzie nie ma sieci elektroenergetycznej. Do jej wytwarzania jest wykorzystywana energia ze spalania biomasy, biogazu ale także mogą być wykorzystane geotermalne pompy ciepła.
 

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie