Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Kurs projektowania ubioru.

Projektowanie ubioru - "Z modą na Ty"

Kurs projektowania ubioru.

Skorzystaj z dofinansowania do 80% na realizację dowolnego szkolenia dla pracowników i pracodawców firm MMŚP szczegóły: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Adresaci kursu

"Z modą na ty" to intensywny kurs nauki projektowania ubioru skierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem ubioru, jak też do osób, które amatorsko interesują się zagadnieniami mody i projektowania ubioru.

Cel kursu

Celem kursów jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu projektowania ubioru, rozbudzenie wrażliwości, wyobraźni i kreatywności związanej z modą, stylizacją i projektowaniem ubioru.

Program kursu

Program kursu obejmuje dwa moduły:

  • Moduł 1: Zajęcia projektowo – plastyczne, w ramach których słuchacze zostaną zapoznani z zasadami projektowania plastycznego oraz elementami formy plastycznej w ubiorze, formami i stylami w ubiorze, z barwami i ich znaczeniem w ubiorze, z akcentem w ubiorze oraz ze wzornictwem materiałów i zasadami ich doboru dla ubiorów.
  • Moduł 2: Zajęcia projektowo – konstrukcyjne: Projektowanie wybranych ubiorów metodą drapowania materiału (przestrzenna metoda projektowania ubioru polegająca na upinaniu materiału bezpośrednio na manekinie).

Rejestracja prowadzona jest on line. Po zebraniu grupy przedstawiciel Uczelni kontaktuje się w sprawie dopełnienia formalności związanych z zapisaniem się na kurs. Potwierdzeniem zapisu będzie wpłata zaliczki 100 zł. na rachunek bankowy. W tytule proszę podać imię i nazwisko i nazwę kursu. Konto uczelni: ING Bank Śląski 87 1050 1214 1000 0022 8423 0881 Pozostałą kwotę pomniejszoną o zaliczkę przyjmujemy na pierwszych zajęciach lub przelewem.

Zapisy ON-LINE lub osobiście w siedzibie WST: Katowice, Rolna 43.

powrót

kierunek
Projektowanie ubioru - "Z modą na Ty"

rodzaj:
kurs

czas trwania:
25 godzin

koszt szkolenia:
800 zł


rekrutacja online
© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie