Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

WST z bardzo dobrym wynikiem EWALUACJI!

WST z bardzo dobrym wynikiem EWALUACJI!

Czym jest ewaluacja?
Ewaluacja to obiektywna ocena działalności naukowej polskich uczelni na wszystkich etapach, tj. planowania, realizacji i mierzenia rezultatów. Powinna ona dostarczyć rzetelnych i przydatnych informacji pozwalając wykorzystać zdobytą w ten sposób wiedzę w procesie decyzyjnym. W procesie oceniane i porównywane są działalności naukowe i artystyczne uczelni w Polsce. Okres ewaluacji Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach obejmował lata 2017-2021.

Co ewaluacja daje WST?
Bardzo wysokie oceny B+ i A, które otrzymała WST zwiększa możliwość rozwoju Uczelni. Od uzyskanej oceny zależą uprawnienia do prowadzenia studiów, szkół doktorskich, nadawania stopni i tytułów, a także kwota subwencji, czyli środków finansowych, które jednostki naukowe otrzymują z budżetu państwa.

Podziękowania
Tak wysokie oceny działalności naukowej są niewątpliwym sukcesem afiliowanych z WST artystów, badaczy, naukowców i całej uczelni. Świadczy to o wysokim poziomie prac naukowych i działalności artystycznej, która realnie wpływa na otoczenie gospodarcze i społeczne. Świadczy również o dobrej polityce i strategii rozwoju uczelni.

powrót

Aula Główna - woj. Śląskie - Katowice
Aula Główna


Wydział Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi
w Zabrzu


Aula Główna Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii - woj. Śląskie - Zabrze
Aula Główna Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi


Park Naukowo-Technologiczny Silesia - woj. Śląskie - Katowice
Park Naukowo-Technologiczny Silesia
w Katowicach


© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie