Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Ogłoszenia o pracę i praktyki

2019-03-19

Stanowisko:
Poszukiwani kandydaci na stanowisko Pilota technicznego – obsługa pilotażu technicznego Najemców galerii oraz wspomaganiu działań eksploatacji.

Opis oferty:
W związku z zarządzaniem Galeriami Handlowymi na obszarze województwa dolnośląskiego i śląskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko Pilota technicznego – obsługa pilotażu technicznego Najemców galerii oraz wspomaganiu działań eksploatacji.

Zakres obowiązków:
Pilotowane i koordynacja prac związanych z aranżacją poszczególnych lokali:

1.    Współpraca z kierownikami budowy w celu przygotowania lokali do odpowiedniego standardu
2.    Przygotowaniu dokumentacji architektonicznej dla Najemców
3.    Analiza i zatwierdzanie projektów aranżacji lokali
4.    Odbieranie i przekazywanie lokali Najemcom
5.    Nadzór nad postępem prac w lokalach

Miejsce stacjonowania Pilota Technicznego: Katowice bądź Wrocław

Obsługa galerii Auchan:
Bielsko Biała, Mikołów, Żory, Katowice, Gliwice, Częstochowa, Wrocław, Wałbrzych, Legnica

Rodzaj zatrudnienia: kontrakt z przedsiębiorcą, konieczna działalność gospodarcza

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy 8 kwietnia

Aplikacje proszę kierować  na adres : jbendyk@ceetrus.com

2019-03-19

Stanowisko:
Poszukiwany pasjonat komputerów

Do przedsiębiorstwa „GREEN HOUSE” w Żorach poszukujemy pasjonata komputerów .
Do zadań nowo zatrudnionego pracownika będzie należało :
- wsparcie informatyczne pracowników biura ,
- obsługa techniczna sprzętu komputerowego i kas,
- rozbudowa bazy asortymentowej.
Oczekujemy zaangażowania, otwartości na nowe wyzwania oraz optymistycznego podejścia do zadań.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę na pełny etat oraz miłą i życzliwą atmosferę.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 600054612

2019-03-17

Stanowisko:
Ogólnopolska sieć Barber Shop Poland poszukuje fryzjerów męskich/barberów do salonu w Katowicach.

Chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów z pasją? Jesteś twardzielem/ twardzielką nie bojącym/ nie bojącą się wyzwań? Twój zawód sprawia Ci satysfakcję, wciąż chcesz się rozwijać? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/ odpowiedziałaś twierdząco – nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV za pośrednictwem OLX – na pewno nie pożałujesz!

Najlepszym gwarantujemy pracę od zaraz, oraz odpowiednie szkolenia zawodowe.
Młodym fryzjerom gwarantujemy przyuczenie do zawodu pod okiem wykwalifikowanych Master Barberów.
Satysfakcjonujące zarobki od 2500 zł do 5000 zł oraz świetną atmosferę pracy – czekamy na Ciebie! ;)

Wymagane wykształcenie kierunkowe – ukończyłeś/ ukończyłaś szkołę zawodową bądź technikum fryzjerskie – śmiało uderzaj do nas!

www.fb.com/barbershopkatowice

Sprawdź jak działają nasze salony:
www.barbershoppoland.pl

Link do oferty: https://www.olx.pl/oferta/barber-fryzjer-meski-katowice-CID4-IDwLBD5.html?fbclid=IwAR351ojpcEjSbJqqH2G0XIr_1YmoiD3V5GM3UDqGv8gMkHcyrsmMo4Ccn3w

tel. kontaktowy: 739 299 043

2019-03-15

Stanowisko:
ZATRUDNIMY PROJEKTANTA - STUDIO MEBLI KATOWICE

Opis stanowiska:
projektowanie rozwiązań w zakresie mebli kuchennych i indywidualnie projektowanych wnętrz
doradztwo, dobór optymalnego produktu z oferty firmy
aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie sprzedaży
Wymagania:
wykształcenie wyższe lub średnie  (preferowany kierunek związany projektowaniem wnętrz)
duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
umiejętność komunikacji i siła przekonywania
samodzielność
doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży mebli kuchennych (niekonieczne)
znajomość programu do projektowania Carat lub pokrewnych
chętnie zatrudnimy absolwentów studiów związanych z architekturą wnętrz
Oferujemy:
Oferujemy ciekawą pracę w obszarze sprzedaży i aranżacji mebli kuchennych i innych pomieszczeń w domu klienta, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie.
Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i  szansę na rozwój.
Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i mocna pozycja rynkowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres annakoszarekverlekotlowski@gmail.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Kontakt: Anna Koszarek 608-335-923

Więcej informacji

2019-03-15

Stanowisko:
Asystent Projektanta Drogowego

Miejsce pracy: Kielce
 udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej
 nadzór autorski oraz inwentorski w ścisłej współpracy z projektantem
Od Kandydatów oczekujemy:
 wykształcenia kierunkowego w specjalności drogowej (również studenci V roku)
 znajomości programów: AutoCad Civil 3D, MS Office
 mile widziane doświadczenie zdobyte podczas stażu lub praktyk
 odpowiedzialności, skrupulatności i samodzielności
Nasz Klient oferuje:
 zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
 pracę w doświadczonym zespole projektantów
 dla Kandydatów spoza Kielc: wsparcie w zakresie relokacji
Oferta dotyczy pracy stałej.

Staże i praktyki

Grafika i Media

Budownictwo i Nieruchomości

Architektura i Inżynieria

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 60 72 440, fax. 32 27 13 021, mail: