Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczno-Artystyczna

Ogłoszenia o pracę i praktyki

2017-08-29

Stanowisko:
Praktykant

Opis oferty:
Praktyka w ramach bezpłatnych praktyk studenckich przez okres 3 miesięcy, z możliwością podpisania umowy po zakończeniu praktyk. Do praktykanta będzie należało wykonywanie obowiązków biurowych, a w szczególności:
- Poszukiwanie informacji dotyczących branży IT i  nie tylko (tzw. research)
- Tworzenie list i baz danych w Excelu
- Raportowanie wykonywanej pracy
- Wsparcie administracyjne
- Opieka nad kanałami Social Media

Więcej informacji

2017-08-08

Stanowisko:
OFERTA PRAKTYK - PŁATNE

      Od Kandydatów oczekujemy:
o    Posiadasz status studenta
o    Jesteś osobą odpowiedzialną i dokładną
o    Jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, zaangażowaną w pracę
o    Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie budownictwa
o    Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
o    Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
o    Posiadasz prawo jazdy kategorii B

      Zakres obowiązków:
o    Wsparcie w procesie nadzoru prac podwykonawców i sił własnych
o    Pomoc w sporządzaniu przedmiarów i obmiarów robót
o    Pomoc w rozliczaniu robót w podwykonawstwie i siłach własnych
o    Wprowadzanie danych do systemu budżetowo-kontrolingowego
o    Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej
o    Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników na budowie
o    Wspieranie w innych czynnościach niezbędnych do realizacji kontraktu

Staże i praktyki

Grafika i Media

Budownictwo i Nieruchomości

Architektura i Inżynieria

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 202 50 34, fax. 32 252 28 75, mail:
Wydział Zabrze, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 27 11 327, fax. 32 32 27 13 021, mail: