Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Oprogramowanie dla Studentów

Oprogramowanie dla Studentów - Microsoft    DreamSparkWydział Architetkury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach uczestniczy w programie DreamSpark Premium firmy Microsoft. Dzięki uczestnictwu w programie uczelnia ma możliwość udostępnienia oprogramowania studentom oraz pracownikom naukowym Wydziału przez co mogą Państwo instalować oprogramowanie na swoich komputerach poza Uczelnią. Zabrania się używania oprogramowania do celów komercyjnych, a także udostępniania osobom trzecim.

Przed wysłaniem swojego zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami umowy Microsoft DreamSpark Premium Subscription Agreement oraz wytycznymi programu DreamSpark Premium

Osoby chcące otrzymać dostęp do darmowego oprogramowania muszą posiadać status studenta, nie mogą być skreślone z listy, ani zawieszone. W celu zgłoszenia się do programu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu programu DreamSpark Premium.
Formularz rejestracyjny

Numer albumu:

imię :

nazwisko :

e-mail :

Kierunek:

Tryb studiów:

Semestr studiów:Po kliknięciu przycisku "wyślij" nastąpi weryfikacja oraz akceptacja przez administratora IT. Następnie otrzymacie Państwo na podany adres e-mail wiadomość z informacją o przyznaniu dostępu do usługi DreamSpark Premium (czasmi wiadomości trafiają do folder SPAM). Po czym będzie możliwe zalogowanie się do serwisu Dreamspark.

W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem:

Oprogramowanie dla Studentów - ArchiCAD, Artlantis    ArchicadStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania firmy Graphisoft (np. ArchiCad, Artlantis) mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie myarchicad.com.

Oprogramowanie dla Studentów - Autodesk    AutoDeskStudenci, którzy chcą skorzystać z programów AutoDesk (np. autoCAD, Robot) mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie za pomocą linku. zarejestruj się

Aby się zarejestrować poprawnie należy w polu email wpisać własny adres e-mail a w polu preferred email adres E-mail zwrotny uczelni:

Aby oprogramowanie zostało aktywowane do wersji studenckiej (dla osób które aktywują program pierwszy raz): po zarejestrowaniu się na stronie AutoDesk'u i ściągnięciu oprogramowania, należy pobrać klucz produktu za pomocą przycisku "GET SERIAL" Należy zachować przypisany numer seryjny a następnie zainstalować oprogramowanie wpisując ten klucz.

Po uruchomieniu oprogramowania za pierwszym razem pojawi się komunikat w celu aktywacji oprogramowania, który należy zaakceptować. Następnie należy zarejestrować się w celu otrzymania "Identyfikatora użytkownika". Po zakończeniu rejestracji oprogramowanie powinno zacząć działać w wersji studenckiej (1 rocznej).

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami AutoDesk'u.

Oprogramowanie dla Studentów - Bik Edu    BiK EduInformujemy aktywnych studentów, iż od kwietnia br. jest dostępny bezpłatny program BiK Edu, który w znaczny sposób przyspiesza wykonywanie prac konstrukcyjnych oraz rozszerza możliwości systemu CAD. Program jest nakładką branżową współpracującą z AutoCADem 2016/2015.

Wersja BiK Edu przeznaczona jest do celów edukacyjnych dla studentów jako pomoc przy wykonywaniu projektów w trakcie roku akademickiego w pierwszych latach studiów oraz przy pisaniu pracy dyplomowej/ magisterskiej z zakresu konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami pobrania wersji BiK Edu. www.bikedu.plStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania Office 365 (np. ArchiCad, Artlantis) mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie myarchicad.com.

Oprogramowanie dla Studentów - Solid Edge    SolidEdgeStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania firmy Siemens - SolidEdge mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie siemens.com

Oprogramowanie dla Studentów - EliteCAD    EliteCADStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania EliteCAD mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie elitecad.pl

Simulia Abaqus    Simulia AbaqusAbaqus jest profesjonalnym pakietem Metody Elementów Skończonych do zaawansowanych, nieliniowych symulacji komputerowych mechaniki konstrukcji, także konstrukcji budowlanych.

Wersja Abaqus Student Edition jest dostępna bezpłatnie dla studentów, nauczycieli i badaczy do użytku osobistego i edukacyjnego. Abaqus SE jest dostępny tylko na platformę 64-bitową Windows i obsługuje modele do 1000 węzłów w siatce dyskretyzacyjnej MES.

W celu pobrania wersji instalacyjnej programu, należy na stronie producenta wybrać "Free download", a następnie w wyświetlonym formularzu, utworzyć bezpłatne konto, podając adres mailowy w domenie wst.com.pl

W poszczególnych etapach rejestracji, pobierania programu oraz podczas jego instalacji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie producenta

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie