Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Oprogramowanie dla Studentów

Oprogramowanie dla Studentów - Microsoft    DreamSparkWydział Architetkury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach uczestniczy w programie DreamSpark Premium firmy Microsoft. Dzięki uczestnictwu w programie uczelnia ma możliwość udostępnienia oprogramowania studentom oraz pracownikom naukowym Wydziału przez co mogą Państwo instalować oprogramowanie na swoich komputerach poza Uczelnią. Zabrania się używania oprogramowania do celów komercyjnych, a także udostępniania osobom trzecim.

Przed wysłaniem swojego zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami umowy Microsoft DreamSpark Premium Subscription Agreement oraz wytycznymi programu DreamSpark Premium

Osoby chcące otrzymać dostęp do darmowego oprogramowania muszą posiadać status studenta, nie mogą być skreślone z listy, ani zawieszone. W celu zgłoszenia się do programu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu programu DreamSpark Premium.
Formularz rejestracyjny

Numer albumu:

imię :

nazwisko :

e-mail :

Kierunek:

Tryb studiów:

Semestr studiów:Po kliknięciu przycisku "wyślij" nastąpi weryfikacja oraz akceptacja przez administratora IT. Następnie otrzymacie Państwo na podany adres e-mail wiadomość z informacją o przyznaniu dostępu do usługi DreamSpark Premium (czasmi wiadomości trafiają do folder SPAM). Po czym będzie możliwe zalogowanie się do serwisu Dreamspark.

W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem:

Oprogramowanie dla Studentów - ArchiCAD, Artlantis    ArchicadStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania firmy Graphisoft (np. ArchiCad, Artlantis) mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie myarchicad.com.

Oprogramowanie dla Studentów - Autodesk    AutoDeskStudenci, którzy chcą skorzystać z programów AutoDesk (np. autoCAD, Robot) mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie za pomocą linku. zarejestruj się

Aby się zarejestrować poprawnie należy w polu email wpisać własny adres e-mail a w polu preferred email adres E-mail zwrotny uczelni:

Aby oprogramowanie zostało aktywowane do wersji studenckiej (dla osób które aktywują program pierwszy raz): po zarejestrowaniu się na stronie AutoDesk'u i ściągnięciu oprogramowania, należy pobrać klucz produktu za pomocą przycisku "GET SERIAL" Należy zachować przypisany numer seryjny a następnie zainstalować oprogramowanie wpisując ten klucz.

Po uruchomieniu oprogramowania za pierwszym razem pojawi się komunikat w celu aktywacji oprogramowania, który należy zaakceptować. Następnie należy zarejestrować się w celu otrzymania "Identyfikatora użytkownika". Po zakończeniu rejestracji oprogramowanie powinno zacząć działać w wersji studenckiej (1 rocznej).

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami AutoDesk'u.

Oprogramowanie dla Studentów - Bik Edu    BiK EduInformujemy aktywnych studentów, iż od kwietnia br. jest dostępny bezpłatny program BiK Edu, który w znaczny sposób przyspiesza wykonywanie prac konstrukcyjnych oraz rozszerza możliwości systemu CAD. Program jest nakładką branżową współpracującą z AutoCADem 2016/2015.

Wersja BiK Edu przeznaczona jest do celów edukacyjnych dla studentów jako pomoc przy wykonywaniu projektów w trakcie roku akademickiego w pierwszych latach studiów oraz przy pisaniu pracy dyplomowej/ magisterskiej z zakresu konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami pobrania wersji BiK Edu. www.bikedu.plStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania Office 365 (np. ArchiCad, Artlantis) mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie myarchicad.com.

Oprogramowanie dla Studentów - Solid Edge    SolidEdgeStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania firmy Siemens - SolidEdge mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie siemens.com

Oprogramowanie dla Studentów - EliteCAD    EliteCADStudenci, którzy chcą skorzystać z oprogramowania EliteCAD mogą uzyskać dostęp do programu po zarejestrowaniu na stronie zarejestruj się

W poszczególnych etapach rejestracji proszę kierować się instrukcjami znajdującymi się na stronie elitecad.pl

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 20 25 034, fax. 32 25 22 875, mail:
Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 609 599 998, fax. 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie