Wyższa Szkoła Techniczna
w Katowicach

Uczelnia Techniczna | Artystyczna | Medyczna

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne

Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach

Studia podyplomowe Grafika, woj. Śląskie, Katowice

Grafika Reklamowa

Studia podyplomowe Grafika, woj. Śląskie, Katowice

CEL STUDIÓW

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy z zakresu grafiki projektowej ze wskazaniem na grafikę reklamową. Uczestnicy studiów będą mieli okazję przejść przez cały proces projektowy tworzenia systemu identyfikacji wizualnej, od rozmów z klientem, poprzez pracę koncepcyjną, pracę z komputerem, po przygotowanie publikacji oraz różnych rodzajów wdrożeń. Podczas studiów poruszana będzie również tematyka relacji grafiki z architekturą i przestrzenią miejską

ADRESACI STUDIÓW

Studia adresowane są do osób, które posiadają dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych zamierzających poszerzyć swoją wiedzę w zakresie grafiki reklamowej i projektowania graficznego, jak również do osób pracujących już w branży reklamowej, PR lub architekturze, które zainteresowane są usystematyzowaniem oraz pogłębieniem swojej wiedzy.

Po ukończeniu studiów podyplomowych

Absolwenci posiadają niezbędną i komplementarną wiedzę z zakresu kreowania identyfikacji wizualnej przedsięwzięcia, produktu lub firmy. Posiądają również umiejętności pracy z materiałami drukowanymi oraz publikacjami internetowymi różnego rodzaju. Studia te stanowią dobrą podstawę i przygotowanie do podjęcia pracy w agencji reklamowej lub PR, a osobom działającym w branży pozwolą poszerzyć wiedzę.

CZAS TRWANIA

1 rok - 2 semestry (210 godz.)

kierunek
Grafika Reklamowa

rodzaj studiów
studia podyplomowe

tryb studiów
studia niestacjonarne

czas trwania:
1 rok (2 semestry)

czesne za semestr:
I semestr: 1.900 zł (3 raty x 680 zł)

© 2015, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, ul. Rolna 43, 40-555 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 202 50 34, fax. 32 252 28 75, mail:
Wydział Zabrze, ul. Park-Hutniczy 3-5, 41-800 Zabrze, woj. śląskie, tel. 32 27 11 327, fax. 32 32 27 13 021, mail:
ta strona używa plików Cookie polityka plików cookie